MISSIEFEEST

zondag 18 november

Gepubliceerd november 1, 2018 door maria in Recente berichten

‘T IS WEER MISSIEFEEST OP SINT-JAN…

Altijd een gezellige sfeer daar, op het jaarlijkse missiefeest van Sint-Jan!

Op zondag 18 november 2018 is het weer zover… De vele vrijwilligers van de Missiewerkgroep én de vormelingen in spe staan nu al paraat om je vanaf 12.00 uur in zaal Nieuwland, Nieuwlandstraat 76, een driesterrenmaaltijd voor te schotelen. Je kunt er kiezen tussen de wereldberoemde mosselen van Sint-Jan – met frietjes, da’s klaar – of een oervlaamse en overheerlijke stoverij met frieten. Om ons af te ronden met een weergaloos dessert van de chef … Voor al dat lekkers betaal je slechts achttien (18) euro. En ben je niet ouder dan twaalf, dan betaal je maar negen (9) euro. Zeg nu zelf…! En wie er op de maaltijd niet bij kan zijn, hoeft niet te wanhopen: op zondag van 14.30 tot 16.00 uur kan je in zaal Nieuwland terecht voor pannenkoeken met…

Samen, in een gezellige sfeer – vrienden onder mekaar – mosselen of stoverij eten: daar betonen wij toch alleen maar eer mee aan de Schepper (en toegegeven ook aan het keukenpersoneel). En als je daarbij nog wat informatie en geestdrift ingelepeld krijgt over de zeven missieprojecten van de missionarissen van Sint-Jan, mensen van bij ons… En als je weet dat de opbrengst van dit festijn en van de bijhorende toffe ‘altijd prijs’ tombola naar die projecten in de Derde Wereld gaat en ervoor zorgt dat die mensen daar een mooier leven hebben… Tja, dan twijfel je toch niet meer…

Roep dus de familieraad samen, trommel je vrienden en vriendinnen bijeen en schreeuw het van de daken… Enfin, zorg dat je erbij bent! Met velen. En niet-Sintjannenaars zijn natuurlijk ook meer dan welkom.

Je kunt inschrijven tot uiterlijk woensdag 14 november 2018 bij Johan Vandenabeele, Brigade-Pironlaan 13 (0498/37.52.41 of johan.vandenabeele@pandora.be), Marc Decroos, Stuiverstraat 273 (059/706456) of Lucien Boone, Elisabethlaan 308 (0485/085826) of je kunt meteen storten op rekening BE94/8334/7852/5114 van Missio Sint-Jan Oostende met vermelding van aantal eters en keuze van maaltijd(mosselen of stoverij).