Een ‘gelukte’ uitstap van Okra Sint-Jan

Uitstap Westhoek op 14 september

Gepubliceerd september 20, 2017 door maria in Recente berichten

Het natte weer op 14 september kon tijdens de daguitstap van de leden van Okra Sint-Jan geen roet in het eten gooien. Met een volle bus trokken we naar de Westhoek. In de biscuiterie Jules Destrooper te Lo kregen we informatie over de levensloop van de 19de-eeuwse bedenker van de amandelkoekjes en stichter van dat bedrijf. Tijdens de rondleiding zagen wij wat er bij het maken van hun biscuits zoal komt kijken. De biscuitspecialiteiten zijn gemaakt op basis van echte hoeveboter en zonder de toevoeging van artificiële kleur- of smaakstoffen. Hun koekjesgamma is veel groter dan de overbekende “lukken” en amandelkoekjes. We kregen een proeverij en in het complete aanbod van de winkel was er ruime keuze. De biscuiterie won veel prijzen, werd hofleverancier en kreeg internationale vermaardheid. Hij telt 130 werknemers en in Ieper is er een tweede vestiging. In de namiddag werden we rondgeleid in het hopmuseum te Poperinge. Daar werd het telen, plukken en verwerken van de hop vroeger en nu -voor de levering aan de brouwerijen- uit de doeken gedaan. De hop is een snelgroeiende klimplant die het sleutelingrediënt is van bier en de hopscheuten zijn opgenomen in de voorjaarse streekgastronomie. De hopbel is de vrucht van deze plant en deze bevat het poeder lupuline, het belangrijkste bestanddeel. Omdat een bevruchte hopbel tot bier met een mindere kwaliteit leidt, worden de mannelijke hoppen onverbiddelijk uit de velden gezet. .Blikvanger is de maquette van de Sint-Bertinusabdij die de hopplant in Poperinge introduceerde. Achter de abdij zijn er 6 hopheiligen uitgestald. De hop werd in de 16de  eeuw door de Mechelse botanicus Rembertus Dodenaeus beschreven. We vernamen ook waarom de inwoners van Poperinge keikoppen genoemd worden en dat de gilde der keikoppen nog steeds bestaat. In een rek beneden staat er een unieke collectie van meer dan 1600 Belgische bieren. En er was natuurlijk gelegenheid tot het proeven van een hommelbier. De voorbereiding van de hopfeesten was juist aan de gang. ‘s Avonds keerden we na het versterken van de inwendige mens in “Het Boerenhol” blijgezind huiswaarts. (Mireille Bessemans)