We hebben iets voor jou …

Kaasavond missiewerkgroep Sint-Jan

Gepubliceerd april 11, 2018 door maria in Recente berichten

Hou je van een stukje kaas, zacht of pittig? Vergezeld van een heerlijk wereldwijntje, zonnig en zuiders? Of van een schuimend biertje, blond of bruin? Een sneetje van het beste brood van de bakker? Wat lachend zomerfruit, grabbelnoten, dadels en vijgen na Pasen? Hou je van tafelen met vrienden, gezellig en warm? Verhalen ophalen met oude bekenden? Nieuwe mensen ontmoeten?Wil je meteen ook jouw financieel steentje bijdragen aan het mooie werk van onze missionarissen “all over the world”?
Dan hebben wij iets voor jou: de jaarlijkse kaasavond (herhaald wegens succes!) van missio Sint-Jan op zaterdag 21 april 2018 in ontmoetingscentrum De Blomme, Chrysantenstraat 30 in Oostende.